Jesteś tutaj:   

Przetargi

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 5499/7

 

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 5499/7 ? przy ul. Sasankowej.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 5303/42

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 5303/42 ? przy ul. Marii Dąbrowskiej.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 5303/39

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 5303/39 ? przy ul. Juliana Tuwima.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 5303/32

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 5303/32 ? przy ul. Marii Dąbrowskiej.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 5303/36

 

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 5303/36 ? przy ul. Juliana Tuwima.

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 4029/2

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 4029/2 ? przy ul. Taszarowo.

 

Pobierz wykaz

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego - działka nr 4020/2

Burmistrz Miasta Wągrowca

Informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu ul. Kościuszki 15a (I piętro obok pokoju nr 104) od dnia 5 maja br. na okres 21 dni wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, obejmujący działkę o nr 4020/2 ? przy ul. Taszarowo.

Pobierz wykaz